Współpraca z Autorami

Wszyscy wygrywamy!

Jeśli jesteś autorką lub autorem e-booka z obszaru fotografii i chcesz odnieść sukces, dzieląc się z innymi swoją wiedzą, dołącz do grona naszych Autorów. A może właśnie piszesz swojego e-booka i nie wiesz, jak go wydać? Oferujemy pomoc na wszystkich etapach tworzenia Twojego dzieła.

Doskonale wiemy, jak trudno jest się dziś przebić w pojedynkę, nie mając znanego nazwiska. Jakie to jest frustrujące, gdy stworzyłeś świetny produkt, który rozwiązuje problemy fotografów, ale nie docierasz z nim tak szeroko, jak byś chciał. Z drugiej strony wiemy także, jak ciężko jest klientowi znaleźć dobry produkt wśród tak wielu propozycji. Dlatego postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu najlepszych autorów i najlepsze publikacje. Wierzymy, że działając wspólnie, możemy więcej.

Zajmiemy się promocją Twojego e-booka, odpowiadaniem na pytania klientów, obsługą zamówień, przyjmowaniem płatności, wystawianiem faktur. Jeśli potrzebujesz pomocy jeszcze na etapie wydania e-booka, oferujemy usługi korekty tekstu, jego redakcji, stworzenia projektu graficznego okładki lub całej publikacji, składu i łamania tekstu, jak również konwersji pliku na formaty epub i mobi oraz nagrania audiobooka. Pomożemy także uzyskać numer ISBN.

Skontaktuj się z nami już dziś. Z przyjemnością uzgodnimy satysfakcjonujące obie strony warunki współpracy.

ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS
+48 605 735 705
E-mail: biuro@lensgo.pl