Szablon ebooka Canva „Soczyście owocowy”

49 

Kolorowy, nieco szalony szablon do odważnych projektów. Ebook na tym szablonie z pewnością nie zginie w tłumie, a klient wprost nie będzie mógł się doczekać, co odkryje na kolejnej stronie. Szablon idealny do fotografii reklamowej, produktowej, czy odważnych lead magnetów.

Opis

Autor: Sylwia Syrek STUDIO ESPRESSO

Format: plik do edycji w programie Canva

 

Co zawiera szablon ebooka

Projekt zawiera 14 stron edytowalnych w bezpłatnym programie Canva: okładkę ebooka, spis treści, stronę wstępu, stronę tytułową rozdziału, 6 różnych projektów stron do treści rozdziałów, stronę z cytatem, stronę z checklistą, stronę zakończenia oraz stronę z BIO autora.

 

 

Strony możesz ustawiać w dowolnej kolejności, powielać je. Każdą stronę możesz dowolnie edytować – dodawać własne zdjęcia, treści, w razie potrzeby możesz także w łatwy sposób zmienić kolory, czcionki, czy grafiki. Projekt pozwala także na nieograniczone możliwości dodawania nowych elementów dostępnych w programie Canva.

Dostosowując do własnych potrzeb szablon zaprojektowany przez profesjonalnego grafika, otrzymasz unikalny i spójny efekt końcowy. A co najważniejsze, płacisz tylko za jeden wybrany szablon, który wykorzystasz.

Po zakupie otrzymasz plik PDF z linkiem do projektu. Do edycji szablonu niezbędne jest założenie bezpłatnego konta w programie Canva.

 

Do czego możesz wykorzystać szablon ebooka

Projekt został przygotowany z myślą o tych, którzy chcą stworzyć profesjonalnego ebooka, ale nie mogą pozwolić sobie na indywidualny projekt graficzny lub zakup dedykowanego programu. Szablon możesz wykorzystać również jako lead magnet, cyfrowy album na zdjęcia lub prezentację.

Gotowy ebook możesz zapisać w postaci pliku pdf lub każdą stronę ebooka pojedynczo jako pliki JPG / PNG.

 

Potrzebujesz większego wyboru? Sprawdź pakiet szablonów ebooków do edycji w programie Canva w zestawie 3+1 gratis.

 

Zasady licencji

Zakupione szablony możesz używać i wykorzystywać w swoich projektach zarówno niekomercyjnych, jak i komercyjnych. W przypadku wykorzystywania szablonu do tworzenia własnych produktów, do użytku prywatnego lub na sprzedaż, możesz przygotować wiele projektów w ramach jednej licencji. Natomiast w przypadku, gdy na podstawie szablonu przygotowujesz projekt dla innego klienta, musisz wykupić odrębną licencję dla każdego z autorów (jeden autor = jedna licencja).

Niedozwolone jest udostępnianie szablonu w wersji do edycji osobom trzecim. Nie możesz odsprzedawać edytowalnych szablonów ani żadnych elementów graficznych wchodzących w skład szablonów. Nie wolno Ci tworzyć na bazie zakupionych szablonów własnych szablonów na sprzedaż, poprzez np. zmianę czcionek, usunięcie/wymianę zdjęć poglądowych, dostosowanie projektu do własnych upodobań itp.

 


Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Szablon ebooka Canva „Soczyście owocowy””

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *