Pakiet szablonów ebooków 3+1 gratis

149 

Kup trzy projekty szablonów ebooków do edycji w programie Canva, a czwarty otrzymasz gratis. To najkorzystniejsza oferta dla tych, którzy potrzebują wielu różnorodnych rozwiązań.

Opis

Autor: Sylwia Syrek STUDIO ESPRESSO

Format: pliki do edycji w programie Canva

 

Pakiet składa się z następujących projektów:
  1. Szablon „Soczyście owocowy”
  2. Szablon „Piasek i woda”
  3. Szablon „Wytworna elegancja”
  4. Szablon „Smak przygody”

 

Co zawierają szablony ebooków

Każdy projekt zawiera co najmiej14 stron edytowalnych w bezpłatnym programie Canva: okładkę ebooka, spis treści, stronę wstępu, stronę tytułową rozdziału, 6 różnych projektów stron do treści rozdziałów, stronę z cytatem, stronę z mapą świata lub check listą, stronę zakończenia oraz stronę z BIO autora.

Strony możesz ustawiać w dowolnej kolejności, powielać je. Każdą stronę możesz dowolnie edytować – dodawać własne zdjęcia, treści, w razie potrzeby możesz także w łatwy sposób zmienić kolory, czcionki, czy grafiki. Projekt pozwala także na nieograniczone możliwości dodawania nowych elementów dostępnych w programie Canva.

Dostosowując do własnych potrzeb szablon zaprojektowany przez profesjonalnego grafika, otrzymasz unikalny i spójny efekt końcowy. A co najważniejsze, płacisz tylko za jeden wybrany szablon, który wykorzystasz.

Po zakupie otrzymasz plik PDF z linkiem do projektu. Do edycji szablonu niezbędne jest założenie bezpłatnego konta w programie Canva.

 

Do czego możesz wykorzystać szablony ebooków

Projekty zostały przygotowane z myślą o tych, którzy chcą tworzyć profesjonalne ebooki, ale nie mogą pozwolić sobie na indywidualne projekty graficzne lub zakup dedykowanego programu. Szablony możesz wykorzystać również jako lead magnety, cyfrowe albumy na zdjęcia lub prezentację.

Gotowy ebook możesz zapisać w postaci pliku pdf lub każdą stronę ebooka pojedynczo jako pliki JPG / PNG.

 

Zasady licencji

Zakupione szablony możesz używać i wykorzystywać w swoich projektach zarówno niekomercyjnych, jak i komercyjnych. W przypadku wykorzystywania szablonu do tworzenia własnych produktów, do użytku prywatnego lub na sprzedaż, możesz przygotować wiele projektów w ramach jednej licencji. Natomiast w przypadku, gdy na podstawie szablonu przygotowujesz projekt dla innego klienta, musisz wykupić odrębną licencję dla każdego z autorów (jeden autor = jedna licencja).

Niedozwolone jest udostępnianie szablonu w wersji do edycji osobom trzecim. Nie możesz odsprzedawać edytowalnych szablonów ani żadnych elementów graficznych wchodzących w skład szablonów. Nie wolno Ci tworzyć na bazie zakupionych szablonów własnych szablonów na sprzedaż, poprzez np. zmianę czcionek, usunięcie/wymianę zdjęć poglądowych, dostosowanie projektu do własnych upodobań itp.

 


Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pakiet szablonów ebooków 3+1 gratis”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *