Kilka słów o nas

Jest nam niezmiernie miło gościć Cię w miejscu, które powstało z pasji do dobrej fotografii. Naszym marzeniem jest stworzenie wyjątkowej przestrzeni do wymiany unikalnej fotograficznej wiedzy. Dlatego obok bloga LensGo | Blog o dobrej fotografii postanowiliśmy utworzyć wydawnictwo self-publishing LensGo | Akademia Dobrej Fotografii oraz sklep LensGo | E-booki o dobrej fotografii.

Wydawnictwo wspiera autorów w tworzeniu e-booków o fotografii. W sklepie chcemy oferować zarówno fotograficzne e-booki, jak i produkty niezbędne do tworzenia tych e-booków.

Nasze priorytety

Świetnie, że do nas trafiłeś. Jesteśmy tu dla Ciebie. Jesteś dla nas najważniejszy. Powiedz, w czym możemy Ci pomóc.

Gwarancja jakości

Naszą misją jest dostarczać Ci wyłącznie najlepsze produkty. Dlatego wszystkie produkty dostępne w ofercie zostały przez nas starannie wyselekcjonowane i są objęte gwarancją jakości. Zaufaj nam, znamy się na naszej pasji.

o_nas_ebooki
PRZEKONAJ SIĘ
Dlaczego właśnie my

Dopasowana oferta

Powiedz nam czego potrzebujesz, a my pomożemy Ci to osiągnąć

Standardy jakości

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi specjalistami: grafikami, redaktorami, korektorami

Korzystne ceny

Płacisz tylko za to, co rzeczywiście jest Ci w danym momencie potrzebne

ZOBACZ
Co mówią o nas Klienci

Agata, fotograf

Mega uniwersalne szablony. Po zmianie zdjęć i kolorów elementów na własne, projekt wygląda indywidualnie i nadal profesjonalnie. Widać, że został zaprojektowany przez dobrego grafika.

Iwona, właścicielka marki modowej

Wykorzystałam szablon jako lead magnet i teraz wygląda o niebo lepiej, niż ten „zaprojektowany” przeze mnie! I do tego stworzyłam go w 10 minut!

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY?
Wyjątkowi Autorzy

Dziękujemy, że nam zaufaliście!

Studio espresso
LOGO-LIFESTYLOWO NATURALNIE 4
AS Digitale