Zanurz się
w magicznym świecie fotografii czarno-białej

Zdobądź swoje miejsce na kursie online „Fotografia czarno-biała: od podstaw do pierwszych świetnych zdjęć” i odkryj sekrety tworzenia fotografii, które wywołują prawdziwe emocje!

kurs online fotografii czarno-białej

Uwaga! Nawet nie myśl o publikacji swoich zdjęć w Internecie…

...dopóki nie poznasz tych czterech filarów dobrych czarno-białych zdjęć!

Bądź szczery: czy kiedykolwiek zamieniałeś swoje nieudane kolorowe zdjęcie na czarno-białe, mając nadzieję, że to je „ulepszy”?

Czy byłeś rozczarowany efektem?

Jest wielu fotografów, którzy płaskie, zbyt zaszumione albo przepalone w światłach zdjęcia zamieniają na B&W i twierdzą, że to ich zamysł artystyczny.

Rzeczywiście, u oglądających mało znających się na fotografii, przechodzi to niezauważone. Funkcjonuje bowiem myślenie, że zdjęcia czarno-białe to fotografie artystyczne. Dlatego 90% czarno-białych zdjęć to nędzna próba ratowania nieudanego kolorowego zdjęcia. Większość fotografów wybiera B&W w momencie, kiedy już nic innego nie pomaga. I frustrują się, że nie potrafią osiągnąć efektu: „no to jest to!”.

Tymczasem nie wystarczy dodać
do nazwiska "Art", by być dobrym fotografem

Tylko nie znający się amatorzy ukrywają pod B&W błędy i mówią, że ich zdjęcia są bardzo artystyczne.

Profesjonalny fotograf wie, że zdjęcia w czerni i bieli powstają jeszcze zanim naciśnie się spust migawki.

Dlatego stworzyłam kurs, który podpowie Ci, o czym powinieneś pomyśleć zanim powstanie Twoja czarno-biała fotografia. Dzięki temu proces tworzenia będzie czystą przyjemnością, a efekty przekroczą Twoje oczekiwania.

Jeśli marzysz o spektakularnych zdjęciach, odkryj, co kurs fotografii czarno-białej ma Ci
do zaoferowania!

👉 Zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci zatrzymywać wyjątkowe momenty w niezapomnianych czarno-białych kadrach.

👉 Poznasz metody, jak uchwycić piękno codzienności, tworząc fotografie pełne nostalgii i tajemniczości.

👉 Odkryjesz magię czarno-białych kontrastów, delikatnych tonacji i dramatycznych kompozycji. Dowiesz się, jak manipulować światłem i cieniami, aby stworzyć zmysłowe i wyjątkowe obrazy.

👉 Nauczysz się przekazywać emocje i opowiadać swoją opowieść za pomocą czarno-białych obrazów.

👉 I raz na zawsze pozbędziesz się nudnych, szaro-szarych zdjęć.

Szczegółowy opis kursu

Kurs składa się z 9 lekcji video. To ponad 1,5 godziny czystej wiedzy. Bez lania wody, samo gęste!

1 Wprowadzenie do fotografii czarno-białej

Z pierwszej lekcji dowiesz się, jakie funkcje i ustawienia aparatu warto stosować, by z przytupem rozpocząć przygodę z fotografią czarno-białą.

2 Praca z histogramem

Z lekcji drugiej dowiesz się, co to jest histogram, jak z niego korzystać oraz dlaczego to niezastąpione narzędzie w fotografii czarno-białej.

3 Tonalność zdjęcia czarno-białego

W trzeciej lekcji nauczysz się pojęcia tonalności, dzięki czemu będziesz w stanie znacząco podnieść na jakość i wyrazistość swoich czarno-białych zdjęć.

4 Kontrast świetlny

W lekcji czwartej zgłębisz pojęcie kontrastu powstającego dzięki światłu. Poznasz, czym jest kontrast, co na niego wpływa oraz jak wykorzystać kontrast w fotografii czarno-białej do stworzenia wyjątkowych zdjęć.

5 Kształty i faktury

W piątej lekcji dowiesz się, dlaczego kształty i faktury odgrywają kluczową rolę w fotografii czarno-białej. Nauczysz się, jak dzięki odpowiedniemu oświetleniu wydobywać oraz podkreślać kształty i faktury, dzięki czemu stworzysz mocne kompozycje.

6 Kompozycja

W szóstej lekcji poznasz kilka podstawowych zasad kompozycji, które warto wykorzystać w tworzeniu czarno-białych fotografii. Nauczysz się je stosować, aby nikt nie miał wątpliwości, co jest tematem Twoich zdjęć.

7 Emocje w czerni i bieli

W siódmej lekcji dowiesz się, jak tworzyć czarno-białe zdjęcia pełne emocji. Skupimy się na portrecie, ponieważ to właśnie w portretach emocje są najbardziej widoczne.

8 Konwersja koloru do czerni i bieli

Z lekcji ósmej nauczysz się zamiany kolorowych zdjęć na czarno-białe fotografie. Dowiesz się, w jaki sposób kolory przekształcają się w odcienie szarości. A także, jak poprawiać kolory na gotowym zdjęciu, aby wyglądało ono lepiej w czerni i bieli.

9 Postprodukcja c.d.

W dziewiątej, ostatniej lekcji poznasz kilka przydatnych narzędzi w programach graficznych, dzięki którym jeszcze bardziej poprawisz wygląd swoich czarno-białych fotografii.

Zainwestuj
w siebie!

Otrzymasz NIELIMITOWANY CZASOWO DOSTĘP do kursu oraz PRAKTYCZNĄ CHECKLISTĘ "Świetne zdjęcie w czerni i bieli"!

ZA JEDYNE 197 ZŁ!

Dołącz do społeczności pasjonatów czarno-białej fotografii!

Nie pozwól, by szansa na poszerzenie Twoich umiejętności fotograficznych przepadła! Zapisz się na kurs czarno-białej fotografii i nie zostawiaj swojego potencjału w tyle.

Co zyskasz?

Jeśli marzysz o stworzeniu pięknych, niepowtarzalnych zdjęć w klasycznej technice czarno-białej, nie możesz przejść obojętnie obok tej oferty. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym fotografem, czy już posiadasz pewne doświadczenie, kurs fotografii czarno-białej jest dla Ciebie!

Przygotowałam nastawiony na efekt, praktyczny kurs, który pomoże Ci nauczyć się podstawowych technik, które musisz znać, aby zacząć tworzyć niezwykłe czarno-białe zdjęcia. Dzięki kursowi odkryjesz sekrety tworzenia pięknych, kontrastowych i pełnych emocji zdjęć, które zachwycą Twoich widzów.

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji  do rozwoju swoich umiejętności fotograficznych, które mogą dać Ci wiele radości i satysfakcji! Zainwestuj w kurs już dziś i odkryj klasyczny, ponadczasowy styl!

 

Autorska metoda oparta
na czterech filarach

Stworzyłam autorską metodę czterech nóg w fotografii czarno-białej: zestaw czterech najważniejszych elementów, które są kluczowe do osiągnięcia spektakularnych efektów w fotografii czarno-białej.

Są najważniejszymi filarami, które prowadzą do sukcesu, czyli przykuwających uwagę zdjęć pełnych klimatu i tajemniczości.

Uczysz się od mistrzów fotografii

W kursie nie uczysz się o fotografii na podstawie przypadkowych zdjęć, ale na najlepszych zdjęciach światowych mistrzów fotografii czarno-białej. Bo uczyć trzeba się od najlepszych, zamiast zaśmiecać głowę przeciętnymi zdjęciami. Dlatego sprawdź, czego o fotografii możesz nauczyć się od Henriego Cartiera-Bressona i innych uznanych fotografów.

40+ kursantów

100% pozytywnych opinii!

opinie o kursach lensgo

Spełniaj swoje marzenia!

Wyobraź sobie moment, w którym nie musisz już wrzucać swoich zdjęć do internetu w dwóch wersjach z pytaniem „kolor czy bw?”, bo masz świadomość własnej fotografii.

Wiesz, że źródło do tego wyboru leży w Tobie. Wiesz, kiedy zdjęcie lepiej wyraża Twój zamysł w kolorze, a kiedy w czerni i bieli, a nie czekasz, aż ktoś powie, że tak trzeba lub kiedy dowiesz się, że właśnie jest moda na to lub tamto.

Wiesz, od czego masz zacząć, wiesz, czego szukać, aby uzyskać pożądany efekt.

Podążasz za własnymi uczuciami.

Pożegnałeś chaos, jaki jeszcze do niedawna Ci towarzyszył.
Odczuwasz radość, że w końcu masz nakreśloną swoją własną wizję.

Jesteś dumny ze swoich zdjęć i chcesz pokazywać je innym.

Teraz możesz zdobyć tę wiedzę w zaledwie 90 minut!

Bez żartów!

Kim jestem?

O mnie

Nazywam się Anna Wygodny. Pomagam zbudować rozpoznawalny styl w fotografii oraz zamienić banalne zdjęcia w rozpoznawalne fotografie. Jestem laureatką wielu konkursów fotograficznych, m.in. Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic. Tworzyłam dla takich marek jak Szeroki Kadr, National Geographic Traveler.

Jestem absolwentką Programu Mentorskiego Sputnik Photos, Akademii Fotografii oraz Polish Women Photographers Academy.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Tak, kurs mailowy fotografii czarno-białej jest odpowiedni dla początkujących i nieco bardziej zaawansowanych. Zajmiemy się zarówno podstawami, jak i bardziej zaawansowanymi technikami, dzięki czemu każdy uczestnik może nauczyć się czegoś nowego.

Nie, nie potrzebujesz specjalnego sprzętu do uczestnictwa w kursie. Wystarczy, że posiadasz aparat fotograficzny, którym możesz robić zdjęcia.

Kurs online fotografii czarno-białej składa się z 9 lekcji w formie krótkich, około 10-cio minutowych filmów. Otrzymasz do nich dostęp bezpośrednio po zakupie. Możesz uczyć się w swoim własnym tempie i korzystać z lekcji, gdy tylko masz czas i ochotę.

Czas na nową przygodę z fotografią!

Podejmuję wyzwanie i zapisuję się na kurs online czarno-białej fotografii!

© LensGo Akademia Dobrej Fotografii | Polityka prywatności