Kurs fotografii rodzinnej lifestyle

109 

Skierowana na drugiego człowieka i bardzo przyjazna – taka jest fotografia lifestyle. Autorka bazując na wieloletnim doświadczeniu wprowadzi Cię w świat profesjonalnej rodzinnej fotografii lifestyle, zdradzając tajniki własnego warsztatu oraz biznesowego sukcesu.

Pobierz fragment

Opis

Tytuł: „Naturalnie! Czyli rodzinna fotografia lifestylowa od kuchni”

Autor: Alicja Kozdraś

Format: ebook PDF

Liczba stron: 167

 

Czym jest fotografia rodzinna lifestyle

Lifestyle to naturalność, prawdziwe emocje i relacje, a do tego autentyczne, lecz wysprzątne wnętrza oraz nieodparty urok starannie dobranych ubrań. Całość spowita nutą artyzmu, która ostatecznie nadaje temu stylowi tak lubianą estetykę. Styl ten wywodzi się z fotografii reportażowej, lecz dużo większy nacisk stawia na estetykę zdjęć.

 

Co zawiera ebook

Ebook to kompletny kurs profesjonalnej fotografii rodzinnej lifestyle. Autorka, która jest doświadczoną fotografką, zdradza mnóstwo tricków, które pozwolą uniknąć wielu błędów i pułapek czyhających na fotografów zaczynających zawodową przygodę z fotografią rodzinną.

W ebooku znajdziesz wszystko, co niezbędne, by nie mając własnego doświadczenia dobrze przygotować się do sesji lifestyle z klientem. Dzięki temu już od pierwszych chwil będziesz działać jak profesjonalista. Autorka podpowiada, jak konstruować ofertę i wyceniać własne usługi, jak nawiązywać relacje z klientami, budować własne portfolio. Porusza tematy związane z przebiegiem sesji zdjęciowej, w tym sytuacjami trudnymi i sposobami radzenia sobie z nimi. Pokazuje, jak wybierać zdjęcia dla klientów. Nie zapomina też o fotograficznym sprzęcie oraz najważniejszych elementach technicznych dobrych zdjęć.

Całość napisana luźnym językiem, bez trudnych fotograficznych zwrotów i okraszona licznymi zdjęciami z pracy zawodowej oraz domowymi kadrami autorki.

 

Dla kogo ebook jest przeznaczony

Dla zawodowych fotografów, którzy działają w innych obszarach, a chcieliby wykonywać rodzinne sesje zdjęciowe w stylu lifestyle. Dla wszystkich pozostałych osób, których interesuje lifestylowa fotografia rodzinna.

 


Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kurs fotografii rodzinnej lifestyle”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *