Szablony ebooków Canva

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Szablony ebooków Canva zaprojektowane przez profesjonalnego grafika

Zdobycie pozycji eksperta czy uzyskanie dodatkowego pasywnego dochodu – niezależnie od tego, z jakiego powodu pragniesz stworzyć własnego ebooka, nasze profesjonalne szablony ebooków do edycji w programie Canva pomogą osiągnąć Twój cel bez wysiłku. Każdy szablon ebooka dostępny w księgarni fotograficznej LensGo został zaprojektowany tak, by mógł zostać błyskawicznie dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Wystarczy, że po zakupie wybranego szablonu Canva zmienisz standardowe zdjęcia na własne, dodasz kolory swojej marki, a wszystko w niezwykle prosty i intuicyjny sposób.

Teraz nie musisz już zlecać składania ebooka zewnętrznym podmiotom. Korzystając z gotowych szablonów ebooków Canva samodzielnie stworzysz własnego ebooka w kilka chwil. Prosto, szybko i na własnych zasadach.

WYPRÓBUJ JUŻ DZIŚ PAKIET SZABLONÓW EBOOKA

Co to jest Canva

Canva to bezpłatne narzędzie do tworzenia profesjonalnych projektów graficznych przez początkujących projektantów lub osoby nie będące zawodowymi grafikami. Za jej pomocą stworzysz profesjonalnie wyglądającego ebooka oraz inne niezbędne projekty graficzne, takie jak multimedialne prezentacje, grafiki, kolaże, kartki z życzeniami, zaproszenia na ślub, kalendarze itp.

Gotowe szablony Canva

Choć Canva to narzędzie darmowe, proste i intuicyjne, to jednak do tworzenia profesjonalnych ebooków nadal potrzebna jest wiedza z zakresu projektowania, grafiki, czy choćby poczucie estetyki. Bardzo łatwo zachłysnąć się dostępnością tak wielu pięknych elementów i po prostu stworzyć potworka. Projekty ebooków Canva dostępne w księgarni internetowej LensGo są wyważone, atrakcyjne, przyciągające wzrok, gdyż zostały stworzone zgodnie z najlepszymi praktykami projektowania. Jednocześnie duży nacisk postawiliśmy na nieograniczone możliwości indywidualizacji projektów. To Ty decydujesz, które elementy projektu chcesz zachować, a w których dokonać modyfikacji.

Wszystkie Canva szablony ebooka dostępne w księgarni zostały zaprojektowane przez doświadczoną graficzkę, absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, od lat zawodowo zajmującej się projektowaniem grafiki reklamowej.

Jak używać szablonów ebooków Canva

Canva to proste narzędzie, które pozwala na tworzenie własnych ebooków na zasadzie „przyciągnij i upuść”. Aby zacząć korzystać z programu, wystarczy założyć w aplikacji Canva bezpłatne konto.

Po zakupie wybranego szablonu ebooka otrzymasz link do pobrania projektu. Szablon będziesz mógł zapisać na swoim koncie w aplikacji Canva. Od tej chwili masz do niego dostęp nieograniczony czasowo. Możesz projekt ebooka edytować, korzystając z wbudowanych funkcji oraz materiałów udostępnionych w Canva. Możesz również przesłać własne materiały, na przykład zdjęcia. Na koniec za pomocą jednego przycisku pobierasz gotowy ebook w formacie pdf.

Dzięki naszym profesjonalnym szablonom ebooków Canva zaoszczędzisz czas i pieniądze, pozbędziesz się frustracji i zaczniesz sprzedawać własnego ebooka już dziś.

Zobacz, jak działa szablon ebooka Canva