38 pomysłów na zdjęcia dzieci w domu

49 

Szaleństwa w łóżku, dziurawe skarpetki czy poranny posiłek mogą przerodzić się w najbardziej fotogeniczne wydarzenie dnia. Jeśli brak Ci pomysłów na kreatywne zabawy przed aparatem, sprawdź inspiracje na zdjęcia dzieci w domu.

Pobierz fragment

Opis

Tytuł: „Dzieci w obiektywie, czyli 38 inspiracji na zdjęcia w Waszym domu”

Autor: Alicja Kozdraś

Format: ebook PDF

Liczba stron: 90

 

Pomysły na zdjęcia dzieci w domu

Zdjęcia dokumentujące rodzinną codzienność nie muszą być nudne, bo wciąż takie same. Autorka udowadnia, że w codziennym życiu zdarzają się zupełnie niepozorne sytuacje, które nawet przy niewielkich umiejetnościach fotograficznych mogą zaowocować pięknymi kadrami będącymi pamiątką na lata. Sztuką jest nauczyć się te sytuacje dostrzegać lub je samodzielnie aranżować. Ebook zawiera niemal cztery tuziny pomysłów na niebanalne zdjęcia dzieci w domowych sytuacjach, które zdarzają się w każdej rodzinie każdego dnia. To kopalnia pomysłów i inspiracji zarówno dla osób, które zawodowo zajmują się rodzinną fotografią lifestylową, jak i rodziców, którzy pragną fotografować własne dzieci w sposób niepowtarzalny i absolutnie wyjątkowy.

 

Co zawiera ebook

Poradnik zawiera 38 pomysłów na zdjęcia dzieci w domu. Pomysły podzielone są na 5 bloków: szaleństwa w łóżku, czynności dnia codziennego, dziecięce zabawy, zabawy z całą rodziną, sytuacje kreatywne. Przebieg każdej z zabaw został dokładnie wyjaśniony. Wszystkie pomysły są zilustrowane przykładami gotowych zdjęć, włącznie z parametrami aparatu użytymi do stworzenia danej fotografii.

Ebook zawiera również kilka prostych rad, które natychmiast poprawią jakość Twoich domowych zdjęć.

 

Dla kogo ebook jest przeznaczony

Dla rodziców fotografujących własne dzieci oraz fotografów zajmujących się zawodowo fotografią dziecięcą i rodzinną, którzy chcą wejść na wyższy poziom fotografii i tworzyć kadry, które nawet po latach będą wywoływały uśmiech całej rodziny. Już nie musisz więcej robić zdjęć na oślep, bez zastanowienia.

 


Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „38 pomysłów na zdjęcia dzieci w domu”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *