dlaczego wydać własnego ebooka

5 powodów, by wydać własnego ebooka

Jesień, a później zima, oznaczają tylko jedno: długie ciemne wieczory. W tym roku mogą być one niestety także zimne. Ale jesteśmy optymistami i zamiast narzekać na to, na co nie mamy wpływu możemy się zastanowić, jak te wieczory spożytkować. A może by tak wydać własnego ebooka?

Zapraszam do serii artykułów na temat tego, jak stworzyć własną elektroniczną książkę. W pierwszej części będzie o tym, czy i dlaczego warto napisać własnego ebooka.

Jeżeli zastanawiasz się, czy warto pokusić się o wydanie własnego ebooka, poniżej znajdziesz 5 argumentów za.

-> Po pierwsze, własny ebook ma wymiar czysto finansowy. W obecnych warunkach możesz go wydać prawie całkowicie bezkosztowo, a jedynym nakładem będzie Twój poświęcony czas. Nie musisz płacić za papier, druk, magazynowanie, wysyłkę. Wówczas cały przychód ze sprzedaży zostanie w Twojej kieszeni.

-> Po drugie, nad ebookiem możesz pracować w domu, w pociągu, w kolejce po nowego iPhone’a, słowem wszędzie tam, gdzie często tracisz czas. Pracujesz w godzinach, które Ci odpowiadają, a na pisanie poświęcasz tyle czasu, ile jesteś w stanie wygospodarować. Nie musisz rezygnować z etatu czy innych zajęć.

-> Po trzecie, to biznes całkowicie skalowalny. Dobrze napisany ebook odpowiadający na ważne problemy ludzi może dać Ci automatyczny dochód na wiele lat, a jego koszt pozostanie stały.

-> Po czwarte, ograniczasz wycinanie lasów niezbędnych do wydania książki w formie papierowej.

-> Po piąte, dajesz ludziom wartość, a jednocześnie budujesz pozycję eksperta w swojej dziedzinie.

To jak, zaczynasz działać?

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *