własny styl w fotografii

Wyróżnij się z tłumu: zapowiedź ebooka o własnym stylu

Wakacje trwają, ale my nie próżnujemy i przygotowujemy się do premiery kolejnego ebooka. Tym razem będzie to poradnik o tym, czego wszyscy szukają, ale niewielu znajduje. I nie mam wcale na myśli legendarnego kwiatu paproci, ale coś cenniejszego: własny styl w fotografii.

Jakie są style w fotografii

Fotografia to bardzo szerokie pojęcie, obejmujące bardzo wiele środków wyrazu artystycznego. Styl klasyczny, glamour, vintage, boho to tylko niektóre przykłady. Bardzo wielu nie tylko początkujacych fotografów rzuca się na zmieniające się modne style, nie czerpiąc jednak zupełnie radości z tworzenia zdjęć, a w efekcie bardzo szybko się wypala. Czy jest na to prosta rada?

Co to jest własny styl w fotografii

Oczywiście, rada jest wręcz bardzo prosta: znajdź własny styl zdjęć, który pozwoli Ci robić zdjęcia w oparciu o siebie.

Czym jednak jest ten legendarny własny styl? Otóż własny styl to zestaw unikalnych elementów, których świadomie używasz tworząc swoje fotografie. To sprawia, że Twoje zdjęcia stają się rozpoznawalne i Ty stajesz się rozpoznawalny.

Jak znaleźć własny styl fotograficzny

Ebook „Kurs na styl” będzie właściwie praktyczną kursoksiążką, która pomoże Ci znaleźć własny styl w fotografii, a przez to wyróżnić się z całej rzeszy osób fotografujących. Dzięki niemu Twoje zdjęcia staną się „jakieś”: takie, jak lubisz i takie, o jakich robieniu marzysz od zawsze. Ebook pomoże Ci wybrać, jaki styl do Ciebie pasuje i zmotywuje Cię do trzymania się jego zasad.

Premiera już w październiku. Zapisz się do newslettera, by nic nie przegapić!

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *